Moonlight Shadow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Moonlight Shadow

A forum dedicated to rpg lovers.
 
AcasaCalendarUltimele imaginiFAQCăutareMembriGrupuriÎnregistrareConectare

 

 La circ

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Wyndrunner
new member
new member
Wyndrunner


×Gender : feminin
×Mana : 107
×Join date : 02/03/2023
×Location : Greece

La circ Empty
MesajSubiect: La circ   La circ EmptyLun Mar 06, 2023 4:17 pm

Era o zi de primăvară. Eram la circ în lumea oamenilor împreună cu colegii mei care erau și prietenii mei. Unii dintre cei mai buni prieteni îmi erau dresorul de cai și magicianul. Îmi plăcea să fac trucuri împreună cu ei. Preferatele mele dintre numerele de circ erau reprezentațiile de cai și numărul cu fetele de la trapez. Recent convenisem de acord cu magicianul să îl ajut cu un truc.
Eram sigură că oamenilor le va placea trucurile de circ realizate de ființe magice.
Sus In jos
Count Madrigal
moderator
moderator
Count Madrigal


×Gender : masculin
×Mana : 34
×Join date : 04/03/2023
×Age : 34
×Location : Canvas

La circ Empty
MesajSubiect: Re: La circ   La circ EmptySam Mar 11, 2023 4:28 pm

La circ F2u_green_aesthetic_divider_by_hime_kinq_dcc5rbd-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTEwIiwicGF0aCI6IlwvZlwvNWE1NzIxM2YtMzk4NS00ZjNhLWEzYzMtYzQ5MDA1YmZmODhiXC9kY2M1cmJkLTQ0MzBjZmQ2LTAxMTEtNGNjYy1hYTQzLTIwN2Y0YzdlOTZiZC5naWYiLCJ3aWR0aCI6Ijw9MzQwIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmltYWdlLm9wZXJhdGlvbnMiXX0
Ma aflam la circ cautand niste acte pe care unul dintre acrobati le raportase fiind extrem de suspecte. 
Sus In jos
https://majesticworld.forumgratuit.ro/forum
Wyndrunner
new member
new member
Wyndrunner


×Gender : feminin
×Mana : 107
×Join date : 02/03/2023
×Location : Greece

La circ Empty
MesajSubiect: Re: La circ   La circ EmptyDum Mar 12, 2023 3:57 pm

Văd fata detectiv și merg la ea.

-Cred că știu ce anume căutați. Dar e greu de găsit. Probabil are legătură cu mine. Nu știu situația celorlalți dar eu am fost tranchilizată, rapiță și adusa sa lucrez forțat pentru acest circ. Totuși mai bine că am ajuns la circ decât să fiu sacrificată pe altarul științei. Deși ar fi fost mai bine sa fiu libera în mediul meu natural. Spun eu.

Nu știam insa daca fara mă aude sau mă înțelege ori aude fie o greaca veche sau și mai rău doar nechezat de cal.
Sus In jos
Count Madrigal
moderator
moderator
Count Madrigal


×Gender : masculin
×Mana : 34
×Join date : 04/03/2023
×Age : 34
×Location : Canvas

La circ Empty
MesajSubiect: Re: La circ   La circ EmptyLun Mar 13, 2023 10:01 am

La circ F2u_green_aesthetic_divider_by_hime_kinq_dcc5rbd-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTEwIiwicGF0aCI6IlwvZlwvNWE1NzIxM2YtMzk4NS00ZjNhLWEzYzMtYzQ5MDA1YmZmODhiXC9kY2M1cmJkLTQ0MzBjZmQ2LTAxMTEtNGNjYy1hYTQzLTIwN2Y0YzdlOTZiZC5naWYiLCJ3aWR0aCI6Ijw9MzQwIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmltYWdlLm9wZXJhdGlvbnMiXX0
Ma uit asa la ea bucuros pentru ca intelegea pana la urma la ce ma refer. Era o veste cum nu se putea mai buna.
-Ah, deci e onorabil ca stiti aceste detalii. Sunt aici ca sa rezolv aceasta problema. 
Sus In jos
https://majesticworld.forumgratuit.ro/forum
Wyndrunner
new member
new member
Wyndrunner


×Gender : feminin
×Mana : 107
×Join date : 02/03/2023
×Location : Greece

La circ Empty
MesajSubiect: Re: La circ   La circ EmptyLun Mar 13, 2023 1:58 pm

-Multumesc. Sper că acest director de circ sa fie pedepsit. Cred că aș putea ajuta și eu. Spun eu.
Sus In jos
Count Madrigal
moderator
moderator
Count Madrigal


×Gender : masculin
×Mana : 34
×Join date : 04/03/2023
×Age : 34
×Location : Canvas

La circ Empty
MesajSubiect: Re: La circ   La circ EmptyLun Mar 13, 2023 7:47 pm

La circ F2u_green_aesthetic_divider_by_hime_kinq_dcc5rbd-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTEwIiwicGF0aCI6IlwvZlwvNWE1NzIxM2YtMzk4NS00ZjNhLWEzYzMtYzQ5MDA1YmZmODhiXC9kY2M1cmJkLTQ0MzBjZmQ2LTAxMTEtNGNjYy1hYTQzLTIwN2Y0YzdlOTZiZC5naWYiLCJ3aWR0aCI6Ijw9MzQwIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmltYWdlLm9wZXJhdGlvbnMiXX0
-Atunci haide sa rezolvam aceasta problema cat putem de repede. Este riscant si nu asi vrea sa se termine rau. 
Sus In jos
https://majesticworld.forumgratuit.ro/forum
Continut sponsorizat





La circ Empty
MesajSubiect: Re: La circ   La circ Empty

Sus In jos
 
La circ
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Moonlight Shadow :: Wecome :: Mythical Worlds :: People's World-
Mergi direct la: